Dołącz do nas

Lubisz sporty zimowe, a zwłaszcza biegi narciarskie? Byłeś zawodowym zawodnikiem i pragniesz nam pomóc? A może, po prostu chciałbyś mieć własny wkład w promocję zdrowego trybu życia i świetnej zabawy? Jeśli tak to zapraszamy do współpracy, licząc na Twoje wsparcie. Razem zajdziemy wysoko!

W jaki sposób możesz nam pomóc?

Może to być wsparcie finansowe, bądź też zakup napojów lub innych produktów dla sportowców. Mile przyjmiemy także wsparcie związane z nagrodami i upominkami dla dzieci i młodzieży uczestniczących w zawodach. Możesz także pomóc przy ogólnej promocji związanej z biegami narciarskimi, zdrowym trybem życia, czy zachęcie największych domatorów, by i oni pojawili się na naszych imprezach.

Na co przeznaczamy darowane środki?

Pieniądze przeznaczamy w pierwszej kolejności na rozwój i dalsze promowanie biegów narciarskich – pod szyldem „Sport to Zdrowie”. Następnie na optymalne stworzenie warunków treningowych dla najmłodszych oraz na organizację biegów masowych: Fischer Cup 3/6/9 Biegaj z nami, Bieg Sylwestrowy Fischer Night oraz Fischer My Style – Bieg tylko dla Kobiet.

Co zaoferujemy w zamian za pomoc?

Z miłą chęcią rozmieścimy Państwo logo wśród naszych Partnerów. Zajmiemy się także promocją naszej imprezy reklamując wszystkich sponsorów oraz firmy, które nam pomogą, poprzez social media. Ponadto wszystkich naszych DOBRODZIEJI zapraszamy oczywiście na Polane Jakuszycką w dniu zawodów, jako uczestników lub kibiców.
Kontakt

Istnieje wiele możliwości pomocy – wystarczą tylko dobre chęci i duże serce! Każdy zainteresowany współpracą, czy ofertą sponsoringu może się do nas zgłosić. Wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Treść wiadomości